Айс Софт

Айс Софт

--

K-2 Energy

K-2 Energy

--

Керамін-2

Керамін-2

--

Атака-2

Атака-2

--

Зорка

Зорка

--

K-2 Wind

K-2 Wind

--

Атлант

Атлант

--

Ice Needl'z

Ice Needl'z

--

Бацькі

Бацькі

--

Керамін-2

Керамін-2

--

Avalanche Minsk

Avalanche Minsk

--

Зорка

Зорка

--

Атака-2

Атака-2

--

K-2 Wind

K-2 Wind

--

K-2 Energy

K-2 Energy

--

Coolteam

Coolteam

--

K-2 Wind

K-2 Wind

--

ByZone-2

ByZone-2

--

Зорка

Зорка

--

Атлант-2

Атлант-2

--

Статыстыка 2022/23

Бамбардзiры

Гасцюхін Ігар

Имя: Гасцюхін Ігар

Каманда:  Керамін-Мінск Керамін-Мінск

Дата нараджэння: 23 лютага 1967

Рост: 170

Вес: 78

# Гулец Каманда И О Ш А Штр
1 Гасцюхін Ігар   Керамін-Мінск Керамін-Мінск 5 10 4 6 2:00
2 Архіпаў Аляксандр   Coolteam Coolteam 4 8 5 3 3:58
3 Раманаў Яўген   Coolteam Coolteam 4 8 2 6 2:00
4 Ліхачоў Максім   Coolteam Coolteam 4 7 1 6 2:00
5 Корзік Яўген   Керамін-Мінск Керамін-Мінск 5 6 2 4 14:00
6 Пракопчык Дзмітрый   Coolteam Coolteam 5 5 4 1 0:00
7 Баравік Віталь   Керамін-Мінск Керамін-Мінск 1 5 3 2 0:00
8 Грабоўскі Іван   Ice Needl'z Ice Needl'z 3 5 3 2 2:00
9 Вятчынкін Алег   Керамін-Мінск Керамін-Мінск 4 5 3 2 0:00
10 Кулікоўскі Андрэй   Coolteam Coolteam 4 5 3 2 0:00

Снайперы

Архіпаў Аляксандр

Имя: Архіпаў Аляксандр

Каманда:  Coolteam Coolteam

Дата нараджэння: 9 красавіка 1988

Рост: 180

Вес: 85

# Гулец Каманда И О Ш А Штр
1 Архіпаў Аляксандр   Coolteam Coolteam 4 5 5 3 3:58
2 Паборцаў Максім   Айс Софт Айс Софт 2 4 4 0 2:07
3 Астапенка Максім   Coolteam Coolteam 3 4 4 0 2:00
4 Пракопчык Дзмітрый   Coolteam Coolteam 5 4 4 1 0:00
5 Гасцюхін Ігар   Керамін-Мінск Керамін-Мінск 5 4 4 6 2:00
6 Баравік Віталь   Керамін-Мінск Керамін-Мінск 1 3 3 2 0:00
7 Галушка Богдан   K-2 Energy K-2 Energy 2 3 3 1 2:00
8 Антко Максім   Coolteam Coolteam 2 3 3 0 0:00
9 Багдановіч Аляксей   K-2 Energy K-2 Energy 3 3 3 0 1:14
10 Грабоўскі Іван   Ice Needl'z Ice Needl'z 3 3 3 2 2:00

Абаронцы

Корзік Яўген

Имя: Корзік Яўген

Каманда:  Керамін-Мінск Керамін-Мінск

Дата нараджэння: 18 мая 1974

Рост: 182

Вес: 80

# Гулец Каманда И О Ш А Штр
1 Корзік Яўген   Керамін-Мінск Керамін-Мінск 5 6 2 4 14:00
2 Новікаў Мікалай   K-2 Energy K-2 Energy 2 4 1 3 0:00
3 Кузьміцкі Павел   Coolteam Coolteam 3 3 0 3 2:00
4 Гарбатаў Віктар   Айс Софт Айс Софт 4 3 2 1 2:00
5 Літвінаў Алег   Coolteam Coolteam 5 3 0 3 0:00
6 Касталонаў Сяргей   Ice Needl'z Ice Needl'z 2 2 0 2 0:00
7 Эмпоропуло Мікіта   Айс Софт Айс Софт 3 2 1 1 6:00
8 Баранаў Руслан   Coolteam Coolteam 3 2 0 2 7:42
9 Невядомскі Андрэй   K-2 Energy K-2 Energy 3 2 0 2 2:00
10 Ярэц Васіль   Керамін-Мінск Керамін-Мінск 3 2 0 2 0:00

Брамнiкi

Цывінскі Іван

Имя: Цывінскі Іван

Каманда:  Айс Софт Айс Софт

Дата нараджэння: 20 ліпня 1987

Рост: 185

Вес: 96

# Гулец Каманда И ПШ Ш А КН
1 Цывінскі Іван   Айс Софт Айс Софт 4 8 0 1 0.75
2 Дзявочка Ігар   Coolteam Coolteam 5 14 0 0 0.36
3 Фешчанка Сяргей   Керамін-Мінск Керамін-Мінск 5 17 0 0 0.29
4 Паўленка Аляксей   Атлант Атлант 4 17 0 0 0.24
5 Заяц Уладзіслаў   K-2 Energy K-2 Energy 3 13 0 0 0.23
6 Маркаў Аляксандр   Ice Needl'z Ice Needl'z 3 14 0 0 0.21

Ассистенты

Ліхачоў Максім

Имя: Ліхачоў Максім

Каманда:  Coolteam Coolteam

Дата нараджэння: 16 мая 1990

Рост: 176

Вес: 67

# Гулец Каманда И О Ш А Штр
1 Ліхачоў Максім   Coolteam Coolteam 4 6 1 6 2:00
2 Раманаў Яўген   Coolteam Coolteam 4 6 2 6 2:00
3 Гасцюхін Ігар   Керамін-Мінск Керамін-Мінск 5 6 4 6 2:00
4 Баршчэўскі Андрэй   K-2 Energy K-2 Energy 3 4 1 4 1:07
5 Корзік Яўген   Керамін-Мінск Керамін-Мінск 5 4 2 4 14:00
6 Усцін Уладзімір   Атлант Атлант 2 3 0 3 0:00
7 Новікаў Мікалай   K-2 Energy K-2 Energy 2 3 1 3 0:00
8 Кузьміцкі Павел   Coolteam Coolteam 3 3 0 3 2:00
9 Усаў Алег   Айс Софт Айс Софт 4 3 0 3 2:00
10 Архіпаў Аляксандр   Coolteam Coolteam 4 3 5 3 3:58

Штраф

Корзік Яўген

Имя: Корзік Яўген

Каманда:  Керамін-Мінск Керамін-Мінск

Дата нараджэння: 18 мая 1974

Рост: 182

Вес: 80

# Гулец Каманда И О Ш А Штр
1 Корзік Яўген   Керамін-Мінск Керамін-Мінск 5 6 2 4 14:00
2 Баранаў Руслан   Coolteam Coolteam 3 2 0 2 7:42
3 Пракопчык Дзмітрый   Керамін-Мінск Керамін-Мінск 5 4 3 1 7:00
4 Эмпоропуло Мікіта   Айс Софт Айс Софт 3 2 1 1 6:00
5 Дзяміда Аляксандр   Coolteam Coolteam 4 2 1 1 6:00
6 Вайцяховіч Аляксей   Coolteam Coolteam 5 2 1 1 4:44
7 Доўнар Андрэй   Атлант Атлант 1 1 0 1 4:00
8 Казубовіч Антон   Айс Софт Айс Софт 3 2 1 1 4:00
9 Кузьміч Яўген   Айс Софт Айс Софт 3 2 1 1 4:00
10 Лапо Ягор   Айс Софт Айс Софт 4 1 0 1 4:00