Атлант-2

Атлант-2

--

Зорка

Зорка

--

Мядзведзь

Мядзведзь

--

Керамін-2

Керамін-2

--

Avalanche Minsk

Avalanche Minsk

--

Атака-2

Атака-2

--

ByZone-2

ByZone-2

--

Мядзведзь

Мядзведзь

--

Бацькі

Бацькі

--

Керамін-2

Керамін-2

--

Зорка

Зорка

--

K-2 Wind

K-2 Wind

--

Керамін-Мінск

Керамін-Мінск

--

Coolteam

Coolteam

--

Зорка

Зорка

--

Мядзведзь

Мядзведзь

--

Атлант-2

Атлант-2

--

ByZone-2

ByZone-2

--

Атака-2

Атака-2

--

K-2 Wind

K-2 Wind

--

Каляндар 2022/23
Чэмпіянат: Месяц: Каманда:
Беларусь
5.03.2023 (Нд) 20:45 Крытый каток ГУ ХК "Юность-Минск" Атака-2 Атака-2 : ByZone-2 ByZone-2
3.03.2023 (Пт) 22:15 Крытый каток ГУ ХК "Юность-Минск" Бацькі Бацькі : K-2 Wind K-2 Wind
2.03.2023 (Чц) 22:15 Крытый каток ГУ ХК "Юность-Минск" Avalanche Minsk Avalanche Minsk : ByZone-2 ByZone-2
1.03.2023 (Ср) 22:15 Крытый каток ГУ ХК "Юность-Минск" Бацькі Бацькі : Атака-2 Атака-2
28.02.2023 (Ат) 22:15 Крытый каток ГУ ХК "Юность-Минск" Атлант-2 Атлант-2 : Мядзведзь Мядзведзь
27.02.2023 (Пн) 22:15 Крытый каток ГУ ХК "Юность-Минск" Avalanche Minsk Avalanche Minsk : Керамін-2 Керамін-2
26.02.2023 (Нд) 22:15 Крытый каток ГУ ХК "Юность-Минск" Зорка Зорка : ByZone-2 ByZone-2
26.02.2023 (Нд) 20:45 Крытый каток ГУ ХК "Юность-Минск" K-2 Wind K-2 Wind : Мядзведзь Мядзведзь
24.02.2023 (Пт) 22:15 Крытый каток ГУ ХК "Юность-Минск" Атака-2 Атака-2 : Атлант-2 Атлант-2
23.02.2023 (Чц) 22:15 Крытый каток ГУ ХК "Юность-Минск" Керамін-2 Керамін-2 : K-2 Wind K-2 Wind
22.02.2023 (Ср) 22:15 Крытый каток ГУ ХК "Юность-Минск" Avalanche Minsk Avalanche Minsk : Бацькі Бацькі
21.02.2023 (Ат) 22:15 Крытый каток ГУ ХК "Юность-Минск" K-2 Energy K-2 Energy : Айс Софт Айс Софт
20.02.2023 (Пн) 22:15 Крытый каток ГУ ХК "Юность-Минск" Атлант-2 Атлант-2 : Зорка Зорка
19.02.2023 (Нд) 20:45 Крытый каток ГУ ХК "Юность-Минск" K-2 Energy K-2 Energy : Coolteam Coolteam
17.02.2023 (Пт) 22:15 Крытый каток ГУ ХК "Юность-Минск" Бацькі Бацькі : Атлант-2 Атлант-2
16.02.2023 (Чц) 22:15 Крытый каток ГУ ХК "Юность-Минск" Зорка Зорка : Керамін-2 Керамін-2
15.02.2023 (Ср) 22:15 Крытый каток ГУ ХК "Юность-Минск" Avalanche Minsk Avalanche Minsk : Мядзведзь Мядзведзь
14.02.2023 (Ат) 22:15 Крытый каток ГУ ХК "Юность-Минск" Ice Needl'z Ice Needl'z : Айс Софт Айс Софт
13.02.2023 (Пн) 22:15 Крытый каток ГУ ХК "Юность-Минск" Атака-2 Атака-2 : K-2 Wind K-2 Wind
12.02.2023 (Нд) 22:15 Крытый каток ГУ ХК "Юность-Минск" Атлант-2 Атлант-2 : ByZone-2 ByZone-2