K-2 Energy

K-2 Energy

7

Керамін-Мінск

Керамін-Мінск

6

Керамін-Мінск

Керамін-Мінск

8

Атака

Атака

2

Атлант

Атлант

5

K-2 Energy

K-2 Energy

1

Альбатрос

Альбатрос

2

Атлант

Атлант

2

Керамін-2

Керамін-2

--

Тарнада-2

Тарнада-2

--

Каляндар 2019/20
Чэмпіянат: Месяц: Каманда:
Беларусь
29.03.2020 (Нд) 22:00 Дворец спорта (Малая арена) Керамін-2 Керамін-2 : Тарнада-2 Тарнада-2
29.03.2020 (Нд) 16:15 Минск-Арена Альбатрос Альбатрос 2:2 Атлант Атлант
27.03.2020 (Пт) 21:00 Крытый каток ГУ ХК "Юность-Минск" Атлант Атлант 5:1 K-2 Energy K-2 Energy
25.03.2020 (Ср) 22:15 Дворец спорта (Малая арена) Керамін-Мінск Керамін-Мінск 8:2 Атака Атака
24.03.2020 (Ат) 22:00 Дворец спорта (Малая арена) K-2 Energy K-2 Energy 7:6 Керамін-Мінск Керамін-Мінск
22.03.2020 (Нд) 22:00 Крытый каток ГУ ХК "Юность-Минск" K-2 K-2 6:10 Керамін-Мінск Керамін-Мінск
22.03.2020 (Нд) 16:00 Минск-Арена Атака Атака 4:0 Альбатрос Альбатрос
21.03.2020 (Сб) 22:15 Крытый каток ГУ ХК "Юность-Минск" Атлант-2 Атлант-2 11:4 Тарнада-2 Тарнада-2
18.03.2020 (Ср) 22:00 Дворец спорта (Малая арена) Атлант Атлант 3:4 Керамін-Мінск Керамін-Мінск
17.03.2020 (Ат) 22:00 Дворец спорта (Малая арена) K-2 Wind K-2 Wind 3:1 Керамін-2 Керамін-2
15.03.2020 (Нд) 22:00 Дворец спорта (Малая арена) K-2 Wind K-2 Wind 3:3 Атлант-2 Атлант-2
15.03.2020 (Нд) 20:45 "Минск-Арена" Конькобежный стадион Альбатрос Альбатрос 2:7 Керамін-Мінск Керамін-Мінск
11.03.2020 (Ср) 22:00 Минск-Арена Тарнада Тарнада 1:2 Атлант Атлант
11.03.2020 (Ср) 22:00 Дворец спорта (Малая арена) Тарнада-2 Тарнада-2 0:15 Керамін-2 Керамін-2
9.03.2020 (Пн) 22:00 Минск-Арена Керамін-2 Керамін-2 7:4 Тарнада-2 Тарнада-2
6.03.2020 (Пт) 21:00 Крытый каток ГУ ХК "Юность-Минск" Тарнада Тарнада 4:3 Керамін-Мінск Керамін-Мінск
4.03.2020 (Ср) 22:00 Минск-Арена K-2 Energy K-2 Energy 0:0 Атлант Атлант
3.03.2020 (Ат) 22:00 Минск-Арена Тарнада-2 Тарнада-2 2:0 Атлант-2 Атлант-2
2.03.2020 (Пн) 20:30 Минск-Арена Тарнада-2 Тарнада-2 11:3 K-2 Wind K-2 Wind
1.03.2020 (Нд) 22:00 Дворец спорта (Малая арена) Керамін-Мінск Керамін-Мінск 9:1 Атлант Атлант